SAĞLIĞINA DİKKAT EDENLER İÇİN

Envirolyte ECO üniteleri, DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü) sağlık standartlarını karşılamayan musluk suyunu arıtmak için tasarlanmıştır. Sudaki tüm bakteri ve virüsleri saniyeler içinde öldürmekle kalmaz, aynı zamanda ağır metal içeriğini Avrupa güvenlik standartlarına indirger ve faydalı mineral içeriğinin çoğunu koruyarak hoş bir tada sahip içme suyu üretir.

İçme suyu üretimiyle ilgili süreç uzun yıllar boyunca geliştirilmiştir ve bir benzeri hala yoktur. Envirolyte ECO üniteleri, teknik ve bağımsız tıbbi-biyolojik testlerden geçmiş olup, sudaki aşırı düzeyde bakteri ve virüslerin yanı sıra organik bileşikleri (fenoller dahil) yok ederek suyu daha güvenli, lezzetli ve içilebilir hale getirdiğini doğrulamıştır.

alkanize-iyonize-jenerator
alkanize-iyonize-jenerator
Alkali İyonize Su Jeneratoru
Alkali İyonize Su Jeneratoru

Mauritius'taki Bir Şişeleme Tesisinde Alkali İyonize Su Envirolyte ECO-1500 Jeneratörü

 

DOĞRU TERCİHİ YAPTINIZ!

Envirolyte ECO ünitelerinde su arıtma, tüm tehlikeli maddeleri yok eden ve nötralize eden oksitlenme ve indirgenme ile sağlanır. Envirolyte ECO ünitelerinde su arıtma konsepti şu şekilde özetlenebilir: Bu arıtma, insan vücuduna zararlı ve yabancı olan her şeyi ortadan kaldırır ve faydalı ve zararsız olan her şeyi muhafaza eder.

Envirolyte suyu, daha küçük küme boyutuna ve daha yüksek çözünür mineral konsantrasyonuna sahip olan mükemmel bir absorpsiyon ve hidratlama potansiyeline sahiptir. Aşırı asidik koşulları azaltır ve insan vücudundaki stabilize oksijeni artırarak daha iyi sindirime katkıda bulunur. Envirolyte suyu hafif alkalidir, düşük bir ORP'ye (Oksitlendirme-İndirgeme Potansiyeli) sahiptir ve onu antioksidan yapan elektronlar açısından zengindir.

Envirolyte suyunun etkileri 1950'lerden beri araştırılmaktadır. Artrit, kronik kabızlık, kronik ishal, diyabet, mide ekşimesi, kronik yorgunluk, hazımsızlık, yüksek tansiyon, bacak krampları, zayıf dolaşım, migren, mide bulantısı, obezite, osteoporoz, sedef hastalığı, stres* için iyi olduğunu gösteren veriler toplanmıştır.

Saf temiz su sağlık için çok önemlidir. Bunu dengeli bir meyve, sebze, vitamin ve mineral diyeti ve düzenli egzersiz ile birleştirirsek, vücudumuzda oluşan kötü yeme ve içme alışkanlıklarının oluşturduğu asidik atıklardan kurtuluruz.

Dezenfektan sistemleri ve sağlık teknolojileri konusunda farklı bilgiler için anw tipi anolit jeneratorler ve cg katolit jeneratörler konularını da okumanızı tavsiye ederiz.

alkanize-iyonize-jenerator
alkanize-iyonize-jenerator
alkanize-iyonize-jenerator

Hindistan'daki bir şişeleme fabrikasında Envirolyte ECO-7200 alkali iyonize su jeneratörü

TEMEL ÖZELLİKLER VE GENEL ÖZELLİKLER

  • Makineye, kolay bakım ve maksimum üretkenlik sağlayan bir otomatik temizleme döngüsü programlanmıştır.
  • Benzersiz diyafragmatik tasarımı, işlenen suyun elektrotlarla maksimum teması olmasını sağlar ve bu nedenle enerjinin en etkin kullanımını ve daha iyi arıtılması sağlanır.
  • Ünite haznesinden akan sıvılara karşı minimum hidrolik direnç vardır ve bu optimum akış hızının elde edilmesini garanti eder.
  • Elektrotlar, çözeltileri ayıran membranlar gibi yüksek elektrokimyasal yüklemeye dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
  • Kaplayıcı, aşındırıcı olmayan malzemelerden yapılmıştır. Tüpler ve konektörler EPDM/PVDF plastiktendir.
  • Güç göstergeli basit bir açma/kapama düğmesi, üniteyi manuel olarak başlatır ve durdurur.
  • Taşınır veya değiştirilebilir parça yoktur.