Envirolyte CG serisi katolit jeneratörleri, 1 G/L'den 6 G/L'ye kadar NaOH konsantrasyonu ve pH ~ 11.5-13.5 olan NaCL tuzlu suyundan yerinde ve talep üzerine katolit üretmek için tasarlanmıştır ve bu da onu yıkama işlemleri, bio -stimülasyon prosedürleri, su arıtma veya uçucu yağların ekstraksiyonu sırasında ağır metallerin ve organik maddelerin çökeltilmesi için ideal bir çözüm yapar.

Halihazırda kullanılan kimyasal temizleyicilere ucuz, verimli ve çevre dostu bir alternatif olarak katolit üretimi, özellikle CIP, gıda işleme, bahçecilik, seralar ve konaklama işletmelerinde çok sayıda farklı uygulamaya olanak sağlar. En başta, tehlikeli kimyasalların taşınması ve depolanması ile ilgili tüm tehlikeleri ortadan kaldırır.

cg-300-katotit-jenerator

Katolit üretimi sırasında, güvenlik önlemlerinin dikkate alınması gereken bir yan ürün olarak küçük bir hacimde, yani toplam akışın %0,4'ünde asidik anolit üretilir.

CG tipi jeneratörlerin ürün portföyü, katolitin çıkış kapasitesi bakımından NaOH konsantrasyonu ihtiyacına bağlıdır ancak genel olarak EL veya ELA ürün yelpazesi ile benzerlik gösterir.

CG katolit jeneratörleri için kurulum gereksinimleri, EL veya ELA tipi makineleri ile benzerlik gösterir.

Envirolyte GH-40 anolit/katolit jeneratörü, dezenfeksiyon ve temizlemeye ihtiyaç duyulan her yerde çok sayıda farklı uygulama için yerinde ve talep üzerine yalnızca nötr anolit veya nötr anolit ve katolit üretmek üzere tasarlanmıştır.

Anolit (HOCl), yeterli kişisel koruyucu ekipman, tarama ve sosyal mesafe teknikleri, el yıkama ve yüksek hacimli tahliye vakumu ile birleştirildiğinde, herhangi bir ortamda herhangi bir patojenik hastalığın bulaşmasını azaltmaya yardımcı olabilecek bir dezenfektandır. İdeal dezenfektanın istenen etkilerinin birçoğunu içerir: Kullanımı kolaydır, ucuzdur, iyi bir güvenlik profiline sahiptir ve yüzeyi geniş alanları hızlı bir şekilde dezenfekte etmek için ve çok çeşitli bakterisidal ve virüsidal etkilerle kullanılabilir.

Dezenfektan sistemleri ve sağlık teknolojileri konusunda farklı bilgiler için çiftçilik ve cip hd konularını da okumanızı tavsiye ederiz.