• hipokloröz-asit
  KULLANIM ALANLARI
  BELEDİYE, SU ARITMA, TARIM, SERA, ÇİFTLİKLER
 • hipokloröz-asit dezenfektan malzemeleri
  KULLANIM ALANLARI
  HASTANE, DİŞ KLİNİKLERİ, SAĞLIK KURUMLARI
 • otel dezenfektani
  KULLANIM ALANLARI
  OTEL, HAVUZ, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Hipokloröz asit cihazı, hipokloröz asit jeneratörü

Hipokloröz asit cihazı, hipokloröz asit jeneratörü ve dezenfektan ürünleri ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın

Yalnızca su + tuz + elektrik enerjisiyle üretilen Hipokloröz Asit (HOCI) sayesinde 100 kat daha etkili bir çözüm !

Faaliyet Alanlarımız

Sidal Sağlık Teknolojileri A.Ş., tıbbi cihaz ve sağlık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak, 27 yıllık geçmişi, yurt içi ve yurt dışı referanslarıyla yaşam kaynağının temelini oluşturan suyun sağlıklı kullanılması için gerekli olan profesyonel, ekonomik, onaylı ve doğal çözümleri sunmaktadır.

Belediyeler ve İçme Suyu Dağıtım Merkezleri

Belediyeler ve İçme Suyu Dağıtım Merkezleri tarafından sağlanan su dağıtım sistemleri için projelendirme ve hizmetleri sağlıyoruz. İBB hipokloröz asiti dezenfektan olarak tercih etmektedir. İlgili yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Hastaneler ve Sağlık Kurumları

Hastane, klinik ve diğer sağlık kuruluşları için tasarlanmış ürün portföyü ve projelendirme hizmetleri sağlıyoruz. Uygulama alanları olarak ameliyathaneler, yoğun bakım servisleri, labaratuvarlar, acil servisler, hasta odaları, el dezenfeksiyonu, mutfaklar ve yüzeyler olarak sıralayabiliriz.

Oteller

Otel, pansiyon ve kaplıca gibi konaklama hizmeti veren kuruluşlar ile turizm sektörü kapsamındaki kurumlar için profesyonel sistem kurulumu hizmetleri sağlıyoruz. Uygulama alanları olarak odalar, banyolar, çocuk oyun alanları ile lobi ve ortak alanlar olarak sıralanabilir.

Havuzlar

Havuzlar için uygulandığında diğer çözümlerin aksine toksit olmayan, tehlikesiz ve tamamen doğaldır. Bu şekilde gözlerde ve ciltte %100 güvenli ve tahrişe/yanmaya neden olmaz.

Çiftlik Hayvancılığı

Özellikle kümes ve büyük/küçük baş hayvancılığında mikrobik patojenleri kontrol ederek hayvancılık için sterilize edilmiş yaşam ortamlarını korumak için idealdir. Yaşam alanlarına uygulanabilir ve içme suyunun dezenfekte edilmesi için depolama tanklarına dozlanabilir.

Alışveriş Merkezleri

AVM, holding, plaza ve diğer özel sektör binaları gibi büyük yapılar için kurulum ve projelendirme hizmetleri sağlıyoruz.

Gıda Üretim Alanları

Ürünleri yıkayıcılarınızdaki suyu, güvenli, doğal ve etkili, yerinde üretilen hipokloröz asitle (HOCl) değiştirdiğinizde ürünlerdeki tazelik çok daha uzun sürecektir.

Deniz Ürünleri Yetiştiriciliği

Su temizleyicisi olarak kullanıldığında sağlıklı ve doğal deniz ürünleriyle olumlu sonuçlar alınır. Ayrıca işleme tesislerinin ekipmanları ve gıdayla temas eden yüzeylerini sterilize etmek için kullanılan tüm toksik kimyasalların yerini alabilir.

Gemiler

Gemiler ve doğal kaynaklar için ürün ve projelendirme hizmetleri sağlıyoruz.

Eğitim Kurumları

Üniversite, lise/ilkokul, anaokulu, kreş, yurt ve dğer tüm eğitim kurumları için uygun sistemlerinin kurulum ve hizmetlerini sağlıyoruz.